Miejskie Przedszkole nr 17 w Ostrołęce

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • image
  • image

Regionalizm

Email Drukuj PDF
Regionalizm - na szczególne podkreślenie zasługuje powstanie
i działalność w naszym przedszkolu Centrum Edukacji Regionalnej „Kurpik”. Już od najmłodszych lat pragniemy pokazywać dzieciom piękno naszego miasta i regionu. Zapraszamy do naszych przedsięwzięć wszystkie ostrołęckie placówki, a także przedszkola   z pobliskich wsi. Zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni w kategorii edukacja regionalna, przedszkole otrzymało nagrodę Prezesa Związku Kurpiów
„Kurpika 2006”.
KURPIK_2006
Zainteresowanie regionalizmem rozwijamy poprzez wszelkie wycieczki bądź spacery po naszym regionie. Na uwagę zasługują spacery do Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, bądź wycieczki do Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle. Dzięki nim nasi mali przedszkolacy stają się ,,małymi poszukiwaczami przygód” w świecie historii. Kontakt z zabytkami bądź wytworami sztuki ludowej jest okazją do dostarczania przeżyć estetycznych oraz służy zaspokajaniu potrzeby poznawania świata.
  • Image folder specified does not exist!
  •  

Andrzej Lomperta- Przasnysz - Strony internetowe, strony www